פינות ישיבה

 

פינות ישיבה הן סוג של פתרון עבור מי שלא מעונין בספה קונבנציאלית וכן מעונין בפינה שהיא כיפית ומפנקת , שמתאימה לרביצה, לצפייה בטלוויזיה, לקריאה, לסתם התרגעות. היתרון של פינות הישיבה הוא באפשרויות שטמונות בהן: אלו שעשויות מספוג בלבד,קלות להזזה (לכל חולי וחולות הניקיון), יכולות להפוך למיטה זוגית (בהנחה ששני המזרונים שיוצרים את האות "L" שווים בגודלם) והציפוי העליון ניתן להסרה ולכיבוס (מה שלא קורה כמעט לעולם בספות רגילות).

מי שמעדיף את פינת הישיבה עם שילוב של עץ נהנה למעשה מכל העולמות. עבודת הנגרות מאפשרת פתרונות איחסון בנוסף לזה שהיא מוסיפה יופי, המזרון משתלב בה היטב וכמובן עדיין ניתן להסיר את הציפוי העליון לצרכי ניקיון. היתרון הכי גדול הוא האופן שבו ניתן לשלב את פינות הישיבה. זהו פתרון אידיאלי למקומות ציבוריים כמו ספריות, מועדוני נוער, פינות המתנה במשרדים וכו'. בבית היא יכולה להשתלב בחדרי ילדים, בחדר טלויזיה, בסלון, או במרפסת בתור פינת זולה.
הפינות מגיעות בכל גודל, גובה, רוחב כיד הדימיון הטובה, ועדיין יש כאן תכנון מוצר קפדני, שלוקח בחשבון, את הגובה הרצוי, כמו גם את הרוחב ואת העומק, ובהתאם גם את כמות הכריות , הגודל שלהן ואת הפונקציה שהפינה אמורה למלא. אתם מוזמנים להתייעץ.
 

מבחר עבודות עבר:

שתפו:
  • Facebook