המדריך

או תשאלו מה שבא לכם ואנחנו נשתדל לענות

למה בעצם לחדש רהיטים ?

משתי סיבות עיקריות. האחת, כי אתם אוהבים את הפריט שברשותכם, לא בא לכם לזרוק אותו ואחרי שהוא יחודש וישופץ, תרוויחו פעמיים , הוא גם יראה טוב וגם נשארתם עם פריט שאתם אוהבים. הסיבה השנייה היא אקולוגית. רהיטי פעם (וינטאג') כמו שהם מוגדרים אצלנו, נעשו מחומרים מצויינים והם יכולים להחזיק שנים. ברגע שחידשת רהיט (ולא קנית חדש) תרמת אפילו בקצת לעצירת קצב הצריכה.

איך עובד התהליך ?

אנחנו מתבוננים על הרהיט, לומדים את הבעיות , מתקנים מה שצריך, מחליטים יחד איתכם על צביעה מחדש (אם רוצים) או שמירה על הלוק הראשוני שאיתו הוא יצא מהמפעל בעבר, בוחרים בדים לריפוד ומשלבים בין העץ לבד. את התוצאה אפשר לראות בדף הלפני ואחרי.

הליך של חידוש רהיט או של ריפוד מחדש הוא יקר ?

תלוי למה מתכוונים ביקר. זה הליך מורכב שמצריך עבודה, חשיבה ועיצוב. אם בסופו של דבר מקבלים בחזרה פריט אהוב שיקר לך- אז זה יוצא זול.

איך התגלגלתם לזה ?

במקרה או שלא. התחלנו עם טקסטיל, מטבע הדברים עברנו לריפודים, ומשם הדרך כבר הייתה דיי קצרה לרהיטים ולהבנה שאנחנו פשוט אוהבים את הרהיטים של פעם ואת התפישה ש"צריך לעבוד עם מה שיש", כלומר לא חייבים ישר לרוץ ולקנות חדש אפשר להשתמש בקיים (ככה גם בנינו את הסטודיו שלנו).

האם לכעוס על אמא שלי שזרקה את כל הרהיטים של סבתא שלי ?

לא. אמא שלך שגדלה עם הרהיטים האלו בבית , לא יכלה בשלב מסויים לראות אותם יותר. הם נראו לה מיושנים וחסרי ייחוד. זה טבעי. לדור שלנו כבר יש את הגעגוע. אנחנו מבינים את היופי של אותם רהיטים. זו הסיבה שאנחנו מתעסקים עם רהיטי וינטאג'. זו הסיבה שאנשים מחפשים אותם (ולא רק מהיום, היו כאלו שהבינו ושמרו כבר אז.)

אתם גם קונים רהיטים או שרק מוכרים ?

אנחנו בהחלט קונים. אנחנו מסתובבים, מחפשים, נוברים, מוצאים. אנחנו אוהבים אבק. אם יש לכם פריט ייחודי שמתאים לקו העצובי שלנו ויש לו פוטנציאל, תמיד אפשר לשלוח לנו תמונה למייל, ויכול להיות שנשמח לרכוש אותו.

מה המשפט שאתם שומעים הכי הרבה ?

"לסבתא שלי היה בדיוק כזה" (מכונת תפירה, שעון, רדיו, כורסא השלימו את החסר).
שתפו:
  • Facebook