כריות

אחת השאלות שאנחנו הכי אוהבים לשמוע בשיחת טלפון שמגיעה אלינו בדרך כלל מהאתר זה "אם יש לנו כריות" או לחילופין משפט שמתחיל ב"אני מחפשת כריות". ברוב המקרים התשובה שלנו מסתכמת במשפט "כן, והגעת למקום הנכון". על אף שאנחנו תופסים את עצמינו כבוטיק מבחינת העיצוב והיחס לכל לקוח כשזה מגיע לכריות אנחנו מרגישים כמו בסופר מרקט. המדפים עמוסי כריות מכל המינים, הסוגים והגדלים. שפע של צבעים ושל סוגי בדים יוצרים קולאז' מהמם של כריות.

למעשה אפשר לומר שכריות הן הכלי הבסיסי שאיתו אנחנו עובדים. אם צריך להחליף כריות, להביא מתנה, ליצור פינת ישיבה חדשה, לרענן סלון ישן, אנחנו מספקים את את האווירה העיצובית שמאפשרת לצלול אל עולם של טקסטיל ולצאת ממנו עם לוק חדש.מאחר ואנחנו מייצרים את הכריות, אין אצלנו מגבלה של גודל וכמעט ורציתי לומר גם לא של צורה.
יש לנו כריות ענק וכריות קטנות, גלילים והדומים. רוב הכריות מגיעות עם שני צדדים שונים, כך שאם לדוגמא בחרת לקנות 3 כריות, יש לך אפשרות ליצור לא מעט (שלא לומר הרבה ) קומבינציות עם מה שבחרת , מה שמאפשר חופש בחירה אחרי זה בבית. מאחר ומדובר בעולם ומלואו ניתן לתמונות לדבר ונסכם את זה במילותיה של הילה : "אין משהו שאני יותר אוהבת מכריות שמתרוקנות מהמדף".

מבחר קטן מהכריות שנמצאות בסטודיו:

 

מבחר קטן מהכריות שיוצרו בעבר:

שתפו:
  • Facebook