כסאות

להגדלה, לחצו על התמונה

אין שום ויכוח שכסא הוא אחד הדברים הכי נחוצים בבית (לצד האש והמזלג. שלושתם קשורים כמובן בקשר הדוק). זהו פריט הכרחי מצד אחד (אכילה, עבודה), ופריט נוחות מצד שני (קריאה, כתיבה). יש לו היסטוריה עתיקה (החל מתקופת הפרעונים), והוא מהווה את אחד האתגרים הגדולים עבור המעצבים המודרנים. לאורך השנים שיקפו הכיסאות את התרבות השלטת באותה תקופה, החל מכיסאות מלוכה וכלה בכיסאות מטבח.

המהפיכה התעשייתית הביאה איתה את השינוי, כאשר מייצור ידני, עברו הכסאות לייצור תעשייתי, עובדה שהפכה אותם לנגישים לכולם. במאה ה-20 כבר ניתן למצוא כיסאות מחומרים שונים (עץ לבוד, מתכת, פלסטיק), כאשר כל חומר מכתיב עיצוב שונה. בכל מה שקשור לכסאות, ניתן בהחלט לגרוס, שאין גבול לחדשנות ויחד עם זאת, בסופו של יום, כסא הוא מוצר שצריך להיות נוח.
לאורך השנים אנחנו אוספים כסאות מכל הסוגים ומנסים להתאים אותם לצרכים של מי שמבקש לקנות אותם. כל כסא הוא עולם ומלואו ותמיד מרגש לראות תוך כדי העבודה את ההיסטוריה שלו, לעקוב אחרי התכנון של מי שייצר אותו ואחרי הנגר שהרכיב אותו.

כסאות לא חייבים להיות מוצר "כבד". כסאות יכולים להיות צבועים , לקבל שילובי בדים ולהפוך את שולחן האוכל למקום עליז ושוקק חיים.

עבודות שנמצאות בסטודיו:

עבודות שנעשו בעבר:

שתפו:
  • Facebook