יש לנו אתר חדש!

נכתב

ברוכים הבאים.

בדיוק לפני שנה, באביב, יצאה לאויר העולם "דורותיאה", אם ואחות ל"לליפוף",העסק המשפחתי שלנו מזה עשור. דורותיאה  מסמלת  את תהליך ההתבגרות שעברנו  ואת הדרך הארוכה שעשינו.  זה אולי מוזר, אבל לליפוף העליזה נולדה ראשונה , עם המותג הקליל "לליפוף -לנוח בתנועת הגוף", ונעה בעיקר בשדה הטקסטיל על כל גווניו.

 

לליפוף-לנוח בתנועת הגוף

עם הזמן העמקנו את החריש , והתפתחנו לכיוונים חדשים, הריהוט הישן התחיל לתפוס נפח יותר גדול, יצאנו מהבית , קולות מן העבר הדהדו בנו, ולאט לאט מתוך התבשלות עמוקה, הגיע גם השם החדש, דורותיאה.

אנחנו נעים כל הזמן על הציר שבין ישן לחדש. דורותיאה שמבחינה כרונולוגית  היא הצעירה יותר, באיזשהו מקום היא גם האחות הבוגרת.  מצד שני, ללא לליפוף  היא לא הייתה מגיעה. לא יכולנו להשאיר את לליפוף מאחור, וידענו גם שצריך להתקדם. מהשילוב יצאה דורותיאה by lalipoof. רוח העבר שורה על העסק שלנו גם היום במקביל לעכשוויות. דורותיאה הייתה הסבתא רבה שלי, היא נולדה בגרמניה. אחרי שלושה דורות, אני נולדתי פה. רצינו שהקשר הדורי הזה לא ייפסק.

 

שילוב של ישן וחדש

 

לא במקרה בחרנו להשיק היום את האתר. ביום הראשון של האביב. אחרי החורף הקסום שהיה מנת חלקנו שהביא איתו סערות וגשמים ומים, הגיע זמן האביב. זו אחת הקלישאות הכי ידועות בספר: אביב הוא זמן ההתחדשות. זמן הפריחה והלבלוב, הזמן לצאת החוצה.  מטבע הדברים קלישאות לא פוסחות גם עלינו. בחרנו בתאריך הזה כי אנחנו מרגישים שזה הזמן שלנו לצאת החוצה גם. לצאת לאור עם האתר החדש שלנו.

ואם כבר לצאת החוצה אז אין כמו חגיגות אביב. בדיוק בסופהשבוע הבא: ב-29/30/31 למרץ  מתקיים בפרדס חנה וכרכור בפעם ה-14 האירוע של "אמנים במושבה".  חגיגת אמנות אחת גדולה שמשתתפים בה כ-100 אמנים ממגוון תחומים. קרמיקה ואופנה, תכשיטאות וציור, עיצוב המוצר ועוד ועוד. אנחנו גאים להיות חלק מאירוע הזה. ואתם כמובן מוזמנים לקחת בו חלק יחד איתנו . להגיע למושבה שלנו, להסתובב עם  הקטלוגים (ניתן להשיג אצלנו ואצל שאר המשתתפים)  והמפות , לבקר, לקנות ולהנות.

חגיגה אחת גדולה.

 

מעבר להכל אתם מוזמנים, לשוטט באתר,להתרשם, להגיב, להזמין, להצטרף למועדון הלקוחות שלנו, להירשם לדף הניוזלטר , לעשות לנו לייק,  והכי חשוב  להרגיש בבית.

הילה ואייל.

 

שתפו:
  • Facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>